Podróże

Trip Planning – klient ma możliwość skorzystania z usługi planowania podróży. Zainteresowany usługą podaje termin i cel podróży oraz swoje wymagania a doświadczony planista naszego Call Center ustala najbardziej optymalny sposób dotarcia do celu, sporządza listę obiektów i miejsc wartych zwiedzenia, dostępnych miejsc noclegach. Plan podróży udostępniany jest w aplikacji mobilnej. Dodatkowo istnieje możliwość zlecenia załatwiania w imieniu klienta formalności związanych z uzyskaniem wiz i zezwoleń wjazdowych, rezerwacji noclegów i aranżację transferów na całym świecie. Nasi eksperci mogą przygotować również ofertę łączącą aktywny wypoczynek z klasyczna turystyką.

Rezerwacje – pracownicy Call Center mogą na życzenie klienta podjąć się rezerwacji dowolnych środków transportu, biletów na przejazdy środkami komunikacji publicznej, biletów i kart wstępu do muzeów i innych atrakcji turystycznych, stolików w restauracjach i lokalach gastronomicznych, miejsc noclegowych, zorganizować usługi pilotów i przewodników.

Trip Assistance – nasze Call Center służy pomocą w czasie pobytu w podróży. Klient chcący skorzystać z tych usług będzie mógł skontaktować się z naszym pracownikiem i otrzymać poradę jak dotrzeć do określonego miejsca, dostać mailem informacje o interesujących miejscach do zwiedzenia , panujących na miejscu zwyczajach. W przypadku osobistego niebezpieczeństwa lub zagrożenia nasi pracownicy mogą zawiadomić służby porządkowe w kraju pobytu oraz zorganizować pomoc konsularną/prawną/medyczną. W przypadku problemów z wybranym środkiem transportu – awarii lub opóźnienia jesteśmy w stanie przedstawić alternatywne rozwiązanie co umożliwi dotarcie do miejsca przeznaczenia bez opóźnień. Służymy również pomocą w odnalezieniu zagubionego bagażu i przesysłek.